sip Naší hlavní činností jsou izolace střech, teras ,balkonů  - v tomto oboru Vám zajistíme kompletní servis.

Nedílnou součástí  našich služeb jsou dodávky prací úzce související z naší hlavní činností jako jsou klempířské práce, zednické opravy atik, komínů a fasád střešních nástaveb. Naše hlavní lokalita je Praha a středočeský kraj.

foto izolace

Svěřte se do rukou profesionálů v oblasti hydroizolací a izolací.

Ploché střechy

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy. Navíc zvýší i náklady vynaložené na údržbu a opravu po dobu její životnosti. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém – izolační materiál a způsobe realizace hydroizolace.

Hydroizolace, zkráceně izolace je důležitá vrstva,

která zabraňuje pronikání vody v jakémkoliv skupenství do stavební konstrukce či do vnitřních prostorů objektu.
Ploché a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace, ale i z důvodů nákladů, stále aktuální pro projektování a navrhování budov.
U průmyslových staveb přitom nachází uplatnění především provedení lehké střechy např. z ocelového trapézového plechu. Ploché střechy se v bytové výstavbě stále více prosazují z důvodu příznivého celkového architektonického vzhledu a velmi dobrých možností při rozdělení vnitřního prostoru.
 V rámci plochých střech Vám můžeme nabídnout několik variant nejvhodnějšího řešení provedení střechy jak z folií z měkčeného PVC tak z asfaltových bitumenových pasů.
Realizujeme ploché střechy panelových, bytových domů, administrativních a zemědělských budov, ale také střech menších rozsahů rodinných domů, garáží a teras.
 Ve spojení s ozeleněním těchto střešních ploch (plochých střech) se otvírají projektantům zajímavé tvůrčí a ekologické možnosti. Vysoká kvalita izolace u těchto plochých střech má rozhodující význam pro zajištění její dlouhodobé funkčnosti.
Naše střecha, popřípadě její izolace a naše zkušenosti jsou zárukou dlouholeté životnosti stavby.