sip Izolace bazénů a jezírek Praha

Pro izolace bazénů a jezírek používáme výhradně osvědčené hydroizolační fólie, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Uplatní se jak při výstavbě nových vnitřních i venkovních bazénů tak při rekonstrukci starších bazénů. Folie svou  kvalitou patří fólie  na špici  a to především vysokou UV stabilitou a stálobarevností.

Pro izolace bazénů a izolace jezírek se používá několik typů odlišujících se od sebe kvalitativním a barevným provedením. V nabídce je také protiskluzová fólie s PES výztuží s úpravou vhodnou především na schodišťové stupně či jiné části bazénu, kde se tento povrch vyžaduje.

Izolace bazénů a izolace jezírek za bezkonkurenční ceny!!! 

Izolace Jezírka
Chcete na své zahradě jezírko? Do připravené jámy Vám svaříme fólii libovolné velikosti a tvaru. Tloušťka fólie může být 1,0 až 1,5 mm.Doporučujeme vybrat folii o tlouštce 1,5 mm Barva fólie je hnědozelená,nebředa,černá  a dobře dotváří přírodní ráz jezírka. Svařování se provádí horkovzdušně na vrstvě netkané geotextilie 500g/m2.

Izolace bazénů a izolace jezírek za bezkonkurenční ceny pro Prahu a středočeský kraj !!! Přednosti a výhody těchto izolací bazénů a jezírek:

Naše izolace bazénů a jezírek jsou zárukou dlouholeté životnosti - Praha a okolí.

Přednosti a výhody těchto izolací bazénů a jezírek:

Izolační materiál

používaný při výrobě všech typů fólií je odolný proti hnilobě, plísním a maximálně odpuzuje mikroorganizmy.

Bazénová fólie Fatrafol-B je určena pro vrchní pohledovou vrstvu bazénů - vyznačuje se vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu v bazénu apod.

Bazénová fólie má vynikající užitné vlastnosti, příjemný omak a slouží jako zábrana proti ztrátám vody průsakem a pro zlepšení estetického vzhledu bazénu.

Izolace bazénů a izolace jezírek za bezkonkurenční ceny!!! 

 

  karsso

Naše izolace bazénů a jezírek jsou zárukou dlouholeté životnosti - Praha a okolí.